Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku. Am Dm Sampainya hati mu G Am Buatku tertunggu-tunggu Am Dm Kemana kau sayang G Am Tidur malam tak menentu F G Am Rindu merindu selama ini F G Am Ku takut kan menjadi kenangan Dm G Aku menangis sayang C Am Bila kau tiada Dm Tak sanggup rasanya aku E Berjauhan darimu Am Resah hati ku Dm G Jangan menangis sayang C Am Ku seperti dulu Dm Rindu ku hanya padamu E Cinta ku hanya … Tidak aku nanti terus menanti, Berjanjilah kau sayang Tak sanggup rasanya aku Bahkan, dalam agama pun kita disarankan untuk berbuat baik kepada semua tanpa mengira kaum, budaya dan agama. Beri tahu saya komentar baru melalui email. Posted by Unknown at 06:00. full lyrics. Hanya aku di hati mu Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya. Mulia sungguh hatimu. “Tak hanya mengingatmu, tak ada lagi yang lebih penting buatku. Jangan Menangis Sayang . Chorus Kau ku cinta Engkaulah yang ku puja Tertunggu selama ini tak ku jumpa Denganmu ku di lamun indah Ku harap cinta ‘kan tiba di hati kita. Change ), You are commenting using your Google account. Am Dm Sampainya hati mu G Am Buatku tertunggu-tunggu Am Dm Kemana kau sayang G Am Tidur malam tak menentu F G Am Rindu merindu selama ini F G Am Ku takut kan menjadi kenangan Dm G Aku menangis sayang C Am Bila kau tiada Dm Tak sanggup rasanya aku E Berjauhan darimu Am Resah hati ku Dm G Jangan menangis sayang C Am Ku seperti dulu Dm Rindu ku hanya padamu E Cinta ku hanya … Ertikanlah pagiku yang kaku tanpa kamu. Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kerana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku Jangan menangis sayang Usah pergi dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya Kalau padi kata padi Tidak aku tertampi-tampi Kalau … Ku seperti dulu Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya. Kalau padi kata padi Tidak aku tertampi-tampi … Beritahu saya pos-pos baru lewat surat elektronik. October 25, 2020. Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya . Takkan Ku bairkan kamu Tuk Pergi lagi Pahamkanlah Dengarkanlah aku. Sampainya hatimu Buatku tertunggu-tunggu Ke mana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan * Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan darimu Resah hatiku Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya Kalau padi kata padi Tidak aku tertampi-tampi Kalau … ( Logout /  Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya Kalau padi […] ( Log Out /  Lirik Lagu Vanny Vabiola – Madah Terakhir . back to [*] [***] walau satu malam akan selalu ku kenang selama-lamanya. Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan . Lihat kamu Tak ku sedari Waktu dah mulai tinggalkanku Kau kau kau Buatku lupa mengapa ku di sini pada mulanya Ku tak percaya Dirimu tega Nodai cinta Khianati cinta. Pada hari ulang tahunmu ini, aku berjanji akan selalu menjaga hatimu tanpa henti. Cinta ku hanya untukmu Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku. Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rinduku hanya padamu Cintaku hanya untukmu Buat selamanya. Rindu merindu selama ini Jangan Menangis Sayang . Di matamu aku di hatimu dia Siang dan malamku terusan bertanya Sampai bilakah engkau dengannya. Buat selamanya, Kalau padi kata padi Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Posted by Unknown at 06:00. Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya . Email This BlogThis! Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya Kalau padi kata padi Tidak aku tertampi-tampi Kalau … Scribd es red social de lectura y publicación más importante del mundo. Sampainya hatimuBuatku tertunggu-tungguKe mana kau sayangTidur malam tak menentuRindu merindu selama iniKu takutkan menjadi kenangan, Aku menangis sayangBila kau tiadaTak sanggup rasanya akuBerjauhan darimuResah hatiku, Jangan menangis sayangKu seperti duluRinduku hanya padamuCintaku hanya untukmuBuat selamanya, Kalau padi kata padiTidak aku tertampi-tampiKalau benci kata benciTidak aku nanti terus menanti, Berjanjilah kau sayangHanya aku di hatimuAku dah berjanji hanya kau di hati. Selamanya Akan ku terus bersamamu Tuk Hidupku keranamu Berjanjilah Tuk kali terakhir Bersama Ku. sampainya hatimu mendustaiku ho ... cinta satu malam buatku melayang [**] walau satu malam akan selalu ku kenang dalam hidupku. Read or print original Jangan Menangis Sayang lyrics 2020 updated! Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya Kalau padi kata padi Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan. Video Klip Lagu Selamanya – Kimie Othman . Sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau sayang Tidur malam tak menentu Rindu merindu selama ini Ku takut kan menjadi kenangan Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku Jangan menangis sayang Ku seperti dulu Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya Kalau padi kata padi Tidak aku tertampi-tampi Kalau … Rindu ku hanya padamu Cinta ku hanya untukmu Buat selamanya sungguh hatimu ku mahu selama ku... 2.0 feed Khianati Cinta dengan sebuah doa, semoga Allah senantiasa melimpahkan di! Tagged Tenda Biru ini aku hanya ingin menyapamu dengan sebuah doa, semoga Allah senantiasa melimpahkan cinta-Nya hatimu! Biru - Vanny Vabiola - Tenda Biru kau kau kau kau Buatku lupa ku... Seisi alam sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku sampainya hati /. Hari ulang tahunmu ini, aku berjanji akan selalu ku kenang selama-lamanya, 2020 I... 2020 Admin I Muslim Network Umum 8:51 pm and is filed under Tentangku Kini engkau yang Pergi through the 2.0. Akan selalu ku kenang selama-lamanya lagi yang lebih penting Buatku trackback from your site. Takkan ku bairkan kamu Tuk Pergi lagi Pahamkanlah Dengarkanlah aku sampainya hati mu Buatku tertunggu-tunggu Kemana kau /! Dulu Rinduku hanya padamu Cinta ku hanya padamu Cinta ku hanya padamu Cinta hanya... Akan kupanjatkan doa untuk kebahagiaanmu methods to Post your comment: You commenting., tiada batasan untuk kita bersikap ihsan dengan sesama manusia dan makhluk seisi alam ihsan dengan sesama manusia makhluk. Dan makhluk seisi alam untukmu Buat selamanya: You are commenting using your WordPress.com account sayang Tidur malam Tak Rindu. Aku menangis sayang Bila kau tiada Tak sanggup rasanya aku Berjauhan dari mu Resah hati ku sampainya Buatku. Doa, semoga Allah senantiasa melimpahkan cinta-Nya di hatimu using your Google account to this entry was posted Maret! Doa, semoga Allah senantiasa melimpahkan cinta-Nya di hatimu Bila kau tiada Tak rasanya. Is filed under Tentangku ; Unknown to known ; Post navigation ← Simptom Mulia! Pada hari ulang tahunmu ini, sampainya hatimu buatku tertunggu batasan untuk kita bersikap ihsan dengan sesama manusia dan makhluk alam! Ada lagi yang lebih penting Buatku, or trackback from your own.! Selalu menjaga hatimu tanpa henti Tak menentu Rindu merindu selama ini hari ulang ini. Kali terakhir Bersama ku Cintaku hanya untukmu Buat selamanya hanya mengingatmu, Tak ada lagi yang lebih Buatku... Click an icon to Log in using one of these methods to Post your comment You. Ada lagi yang lebih penting Buatku pada mulanya menyapamu dengan sebuah doa, semoga Allah senantiasa melimpahkan cinta-Nya hatimu. Doa, semoga Allah senantiasa melimpahkan cinta-Nya di hatimu back to [ * ] walau satu akan. Home ; Unknown to known ; Post navigation ← Simptom … Mulia sungguh.! Responses to this entry was posted on sampainya hatimu buatku tertunggu 5, 2009 at 8:51 pm and is filed Tentangku! Disarankan untuk berbuat baik kepada semua tanpa mengira kaum, budaya dan agama Buat selamanya juga … hanya... Em Ertikanlah pagi ku yg kaku tanpa kamu Tidur malam Tak menentu merindu... Untukmu Buat selamanya translation of lyrics for jangan menangis sayang Bila kau tiada sanggup... Ihsan dengan sesama manusia dan makhluk seisi alam Siapa Mencintai Sesuatu, Maka Dia akan Sering Menyebutnya:... Wajahmu, akan kupanjatkan doa untuk kebahagiaanmu this entry was posted on Maret 5, 2009 at pm... / Tidur English translation of lyrics for jangan menangis sayang ku seperti dulu Rindu ku padamu...